Aktuality

12345678910»

Dne 7.12.2017 byla v malebném prostředí Jeseníků v obci Ostružná slavnostně ukončena stavba "Odstranění propadu rychlosti na trati Krnov – Šumperk, v úseku Bludov – Hanušovice (mimo) – Ramzová (mimo) – Jeseník (mimo)". Projektovou přípravu a autorský dozor zajistila společnost MORAVIA CONSULT Olomouc a.s. Vedení zakázky se ujal osobně  v roli hlavního inženýra projektu generální ředitel společnosti Ing.Václav Kratochvíl. Významným partnerem při zpracování dokumentace a realizaci stavby se stala společnost EXprojekt s.r.o.

Dne 25.10.2017 se uskutečnilo vstupní všeobecné jednání při zahájení projektových prací na zpracování dokumentace pro územní řízení stavby "Modernizace trati Brno - Přerov, 5. stavba Kojetín - Přerov.  Zástupce všech drážních složek, dotčených organizací a místní samosprávy seznámili projektanti s rozsahem a koncepcí stavby.

Naše společnost pokračuje ve své dlouholeté tradici sponzorských darů v sociální oblasti. Dne 11. 10. 2017 se náš zástupce zúčastnil slavnostního předání "Sociálního automobilu" Charitativní pečovatelské službě ve Šternberku. Pevně věříme, že tímto naše podpora povede ke zkvalitnění péče sociálně potřebných.

O mimořádné kvalitě naší práce a zodpovědného přístupu našich zaměstnanců ke svěřeným úkolům svědčí získání dalšího ocenění ze strany odborné veřejnosti. Konkrétně se jedná o projekt s názvem: "Domova U Františka, Domov pro seniory se zvláštním režimem, Újezd u Brna", který získal třetí místo v kategorii Stavby občanské vybavenosti v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2016.

Dne 30. 3. 2017 se uskutečnilo slavnostní ukončení stavby "Rekonstrukce žel. stanice Olomouc". 

12345678910»

Odebírat aktuality přes RSS.